DJ / Wodzirej

Koncert, scena, dym, perkusja

Gdy zapada decyzja o ślubie, młoda para rozpoczyna gorączkowe przygotowania do najważniejszej imprezy w ich życiu. Pada wówczas pytanie, która opcja jest lepsza: zespół, a może DJ? Zdecydowanie polecamy tę drugą. Jeśli macie jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, dlaczego to DJ lepiej nadaje się na wesele, rozwiejemy je.

DJ gra wyłącznie piosenki w oryginalnych wersjach. To zdecydowanie lepsze niż nieudane, często zwyczajnie fałszowane covery. Zespoły zwykle mają określony repertuar i niechętnie grają np. angielskie kawałki. W przypadku DJ-a dyskografia jest zdecydowanie bardziej zróżnicowana. DJ jest też bardziej elastyczny, jeśli chodzi o typ muzyki.

DJ, który rozrusza Kraków

Problemem imprez, na których gra wynajęty zespół, są częste przerwy podczas zabawy. Możecie tego uniknąć, decydując się na współpracę z DJ-em. Nikt tak dobrze jak on nie jest w stanie wstrzelić się w muzyczne gusta uczestników imprezy. Za Dj-em przemawiają też jego konferansjerskie zdolności i umiejętność angażowania do zabawy.

DJ na wesele – Kraków. Kogo polecamy? Grzegorza Bastera. To DJ – Wodzirej, który już od 20 lat prowadzi imprezy okolicznościowe. Stroi salę światłem, organizuje gry i zabawy, także dla dzieci. Dodatkowo posiada maszyny do baniek i dymu oraz fotobudkę. Współpracuje z krakowskim artystą, Jackiem Siekiem, który maluje portrety gości weselnych.

DJ na imprezy okolicznościowe

Na imprezach okolicznościowych pojawia się masa zabaw dla uczestników. Poziom niektórych z nich jest żenujący. Jeśli nie lubisz obciachu, postaw na DJ-a, który ma wyczucie dobrego smaku. DJ Wodzirej sprawi, że impreza będzie tak dobra, że będzie o niej mówił cały Kraków. Czy nie tego oczekujesz?

Każda okazja jest odpowiednia, by dobrze się bawić. Niezależnie od tego, w jakiej imprezie okolicznościowej bierzesz udział w Krakowie, możesz być pewny, że na długo pozostanie ona w Twojej pamięci, jeśli zagra na niej profesjonalny didżej. Poznajcie nowy, lepszy wymiar świętowania ważnych wydarzeń. Udanej zabawy.